Piotr Jankowski

CURRICULUM VITAE

Piotr Jankowski – RC Koszalin

Działalność w Rotary International

członek Rotary Club Koszalin (ID 29593) od 2003 roku, menedżer w branży budowlanej
RI Membership ID: 5997850
Działalność klubowa oraz pełnione funkcje w klubie
  • 2004/05 – członek zarządu klubu, Wiceprezydent
  • 2005/06 – członek zarządu klubu, Wiceprezydent
  • 2008/09 – członek zarządu klubu, Wiceprezydent
  • 2009/10 – członek zarządu klubu, Wiceprezydent
  • 2010/11 – członek zarządu klubu, Prezydent Elekt
  • 2011/12 – członek zarządu klubu, Prezydent
  • 2012/13 – członek zarządu klubu, Past Prezydent
  • od 2003 – oficer klubowy ds. współpracy z klubami niemieckimi, w tym przede wszystkim z partnerskim klubem RC Prenzlau
  • od 2011 – oficer klubowy ds. The Rotary Foundation (zrealizowane 2 projekty Matching Grant – prowadzenie projektów jako Primary Contact Host Partner)
  • 2013-2016 – oficer klubowy ds. wymiany młodzieży
  • 2006-2017 – aktywny współorganizator cyklicznej imprezy Komitetu Wymiany Młodzieży „Mielno Meeting”
  • od 2018 – reprezentant RC Koszalin w platformie współpracy Klubów Rotary – POMERANIA (członkami są po 3 kluby z Polski i Niemiec)
Działalność i pełnione funkcje w Dystrykcie 2231
  • 2019 – udział w Konwencji Światowej Rotary International w Hamburgu
  • 2019 – udział w Instytucie Rotary w Gdańsku
  • 2016–2020 – Przewodniczący Podkomitetu Audytu TRF – District Stewardship Subcommittee Chair
Posiadane odznaczenia
  • Paul Harris Fellow

O sobie

Od początku mojej przynależności w Rotary Club Koszalin starałem się sumiennie wypełniać powierzone mi obowiązki, poznawać strukturę i możliwości działania w Rotary dla dobra innych. Uczestniczyłem w licznych Konferencjach Dystryktu, szkoleniach PETS oraz Seminariach Rotary Foundation i innych. Od kilku lat reprezentowałem RC Koszalin na Walnych Zgromadzeniach Dystryktu oraz prowadziłem seminaria w zakresie Rotary Foundation. Za działalność na rzecz Stowarzyszenia Solidarni Plus Eko Szkoła Życia w Wandzinie (OPP, której RC Koszalin pomaga od ponad 20 lat) otrzymałem Medal Ludzie dla Ludzi.
Wykształcenie
  • magister ekonomii
Biegła znajomość języków obcych
  • język hiszpański
  • język angielski
  • język niemiecki
Praca zawodowa
  • własna działalność gospodarcza (branża budowlano-deweloperska)
Cechy osobowe
  • energiczny, solidny, pracowity
  • łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, umiejętności organizatorskie, umiejętność pracy w zespole
Zainteresowania
  • brydż (brązowa odznaka PZBS), muzyka latynoska, sport – judo (brązowa odznaka PZJ)
  • założyciel i członek zarządu kilku klubów sportowych w brydżu, judo i bowlingu
rckoszalin-logo2x.png

Rotary Club Koszalin jest organizacją pożytku publicznego uprawnioną do otrzymania 1% podatku (znajdziesz nasz w bieżącym wykazie OPP).

Środki z 1% zostaną przeznaczone m.in. na zakup sprzętu do diagnostyki retinopatii u wcześniaków dla koszalińskiego szpitala. Więcej

Numer KRS: 0000181824.

Numer konta bankowego: 95 1500 1096 1210 9006 5567 0000.

Obserwuj nas