Wydarzenia i zrealizowane projekty
Hipoterapia w Sławoborzu
poniedziałek, 30 kwietnia 2012 00:00

Współpraca pomiędzy Koszalińskim Klubem Rotariańskim a Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym w Sławoborzu stale się rozwija. Między innymi dzięki wsparciu finansowemu RC Koszalin w wysokości 2 000,00 złotych w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sławoborzu w roku szkolnym 2011/12 realizowane były dla dzieci zajęcia z hipoterapii.

hipoterapia-01hipoterapia-02hipoterapia-03

Agata Piskorowska
poniedziałek, 05 grudnia 2011 00:00

Spotkanie Klubowe w dniu 05 grudnia 2011 roku miało szczególny charakter. Gościliśmy Panią Agatę Piskorowską, wspaniałą, młodą osobę, która dotknięta poważną chorobą walczy o zdrowie i życie. Pomimo choroby, nie straciła ona pogody ducha i wiary w to, że uda jej się pokonać nowotwór, z którym walczy już od 3 lat.

agata-piskorowska-01agata-piskorowska-02kalendarz-1

Cantate Deo
sobota, 03 grudnia 2011 00:00

W dniu 3 grudnia 2011 r. w kościele pw. Ducha Świętego odbył się koncert z okazji 22-lecia koszalińskiego chóru "Cantate Deo". Koszaliński Klub Rotariański udzielił wsparcia finansowego na organizację koncertu w wysokości 1000 zł.

cantate-deo

Kalendarz Rotariański
wtorek, 29 listopada 2011 00:00

W ramach współpracy międzyklubowej wsparliśmy inicjatywę RC Grudziądz w wydaniu Kalendarza Rotariańskiego na 2012 rok przekazując kwotę 500 zł. Grudziądzki Klub Rotariański w październiku 2011 roku zorganizował konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży z Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego pod hasłem „Rotary dzieciom”.

rotary-kalendarz

Dom Dziecka w Pieszycach
piątek, 29 lipca 2011 00:00

W lipcu 2011 roku grupa dzieci z Domu Dziecka w Pieszycach pojechała na tygodniową wycieczkę do Holandii. Kilka klubów rotariańskich sfinansowało wspólnie ten wyjazd. Koszaliński Klub Rotariański przekazał na ten cel kwotę 3 000,00 złotych. Dzięki naszemu wsparciu dzieci odbyły wycieczkę swoich marzeń, a o zadowoleniu niech świadczą przedstawione poniżej podziękowania i pozdrowienia.

dom-dziecka-01dom-dziecka-02