Pisali o nas
Zmiana w Rotary Drukuj Email
piątek, 29 czerwca 2012 00:00

Jan Bielerzewski został oficjalnie prezydentem Koszalińskiego Klubu Rotariańskiego, części międzynarodowej organizacji charytatywnej. Piotr Jankowski, ustępujący z tej funkcji, przekazał mu obowiązki na uroczystości w restauracji Mamma Mia. Kadencja w Rotary Club trwa rok.

Rotarianie z nowym prezydentem Drukuj Email
środa, 27 czerwca 2012 00:00

Nowym prezydentem Koszalińskiego Klubu Rotariańskiego został Jan Bielerzewski, koszaliński przedsiębiorca. Uroczystość przekazania władzy tradycyjnie zgromadziła liczne grono przyjaciół Rotary Club Koszalin, wśród których nie zabrakło przedstawicieli koszalińskich klubów: Lions, Kiwanis, klubów rotariańskich z regionu oraz z innych krajów, m.in. z Prenzlau w Niemczech.

Rotarianie wręczyli prezenty Drukuj Email
poniedziałek, 26 grudnia 2011 00:00

Koszaliński klub rotariański nie po raz pierwszy wspiera oddział dziecięcy Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie. W tym roku rotarianie, dzięki pieniądzom zebranym podczas balu charytatywnego kupili rektoskop czyli aparat do badania dolnego odcinka przewodu pokarmowego.

Agata dzielnie walczy Drukuj Email
wtorek, 20 grudnia 2011 00:00

Młoda koszalinianka Agata Piskorowska choruje na raka. Do akcji pomocy w zakupie leku niezbędnego w terapii włączyli się indywidualni ofiarodawcy i firmy.

Rotarianie - dzieciom w szpitalu Drukuj Email
piątek, 25 listopada 2011 00:00

Podczas balu charytatywnego koszalińscy rotarianie zebrali pieniądze na zakup sprzętu dla małych pacjentów Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie.