Kluby partnerskie
Przekazanie władzy RC Prenzlau 2011
poniedziałek, 25 lipca 2011 00:00

W dniu 24.06.2011 r. w klubie partnerskim RC Prenzlau odbyło się przekazanie władzy prezydenckiej. Aktualny prezydent Thomas Strotkoetter przekazał obowiązki Prezydenta Klubu dla Horsta Gülinka. Obecna była delegacja Koszalińskiego Klubu Rotariańskiego w składzie: Piotr Jankowski - Prezydent Klubu, Halina Dorżynkiewicz Di Filippo - Wiceprezydent (z małżonkiem), Janusz Kaliszczak - Past Prezydent.

HPIM1240HPIM1241HPIM1242