Spotkanie klubowe w Szpitalu Wojewódzkim

25 lipca spotkanie klubowe odbyło się wyjątkowo o godzinie 19.00 i to nie w siedzibie klubu, a tym razem w gościnnych progach Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie.

Licznie zgromadzeni członkowie klubu, którzy przybyli na zaproszenie dyrektora szpitala Anrzeja Kondaszewskiego ( również członka RC Koszalin) mieli możliwość zapoznania się z realizowaną inwestycją rozbudowy szpitala jak również zwiedzenia nowo otwartego Oddziału Radioterapii, wybudowanego przez firmę Euromedic Oncoterapia Sp. z o. o. . Obecny na spotkaniu, wraz z małżonką, prezes Zarządu Euromedic Onkoterapia Pan Maciej Maria Kowalski osobiście oprowadził uczestników spotkania po salach tego wspaniale wyposażonego oddziału.

Spotkanie było bardzo ciekawe, wspaniale przygotowane przez gospodarzy, a wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem rozmachu i wysokiego poziomu realizowanej inwestycji.

Dziękując za spotkanie, prezydent RC Koszalin Piotr Jankowski zapewnił, iż klub koszaliński w dalszym ciągu będzie wspierał, w miarę swoich możliwości, działania Szpitala i również w tym roku, poza tradycyjnymi prezentami gwiazdkowymi dla dzieci spędzających Święta Bożego Narodzenia w szpitalu, podejmie akcję zakupu sprzętu dla Oddziału Dziecięcego.

lipiec 2011 044lipiec 2011 058lipiec 2011 059
lipiec 2011 060lipiec 2011 066lipiec 2011 084