Przekazanie władzy RC Słupsk i RC Kołobrzeg 2011

W piątek  8 lipca 2011 roku aż dwa zaprzyjaźniony Kluby przekazywały Władzę. Otrzymaliśmy zaproszenie i przyjemnością uczestniczyliśmy w uroczystościach zmiany władzy w RC Kołobrzeg i RC Słupsk.

Jak każda zewnętrzna uroczystość tak i te wspomniane ubogaciły nas. Poznaliśmy osiągnięcia i nowe rozwiązania stosowane w Klubach. Było nam niezmiernie miło słuchać o rzeczach, które zastały podpatrzone (w pozytywnym znaczeniu) u nas i sprawach, za które cenią nas nasi przyjaciele z bratnich Klubów.

Klubem Kołobrzeskim dowodzić będzie w bieżącej kadencji Henryk Boroń, Klubem Słupskim Janusz Reczek. Obaj nowi Prezydenci zapewniali o dalszym zacieśnianiu współpracy z naszym Klubem.

W Kołobrzegu RC Koszalin reprezentowali:
Halina Dorżynkiewicz di Filippo – Wiceprezydent RC Koszalin
Janusz Kaliszczak – Past Prezydent RC Koszalin
Romuald Wanowicz
Jan Michalik
Leon Nowak
Sławek Nowosadko

W Słupsku RC Koszalin reprezentowali:
Piotr Jankowski – Prezydent RC Koszalin
Alina  Anton