Przekazanie władzy RC Koszalin 2011

Jak zwykle w poniedziałkowy wieczór, tym razem  27 czerwca 2011 roku,  członkowie Koszalińskiego Klubu Rotariańskiego spotkali się w restauracji Zielony Młyn na swoim cotygodniowym zebraniu. Tym razem jednak nieco bardziej uroczyście, a podczas spotkania, jak co roku,  nastąpiło przekazanie obowiązków nowemu Prezydentowi i nowemu Zarządowi.

Niezastąpiony Mistrz Ceremonii - Jupi Podlaszewski poprowadził uroczyste przekazanie władzy Klubu – a insygnia władzy, od ustępującego Prezydenta Janusza Kaliszczaka dla przyjmującego obowiązki Prezydenta – Piotra Jankowskiego, wręczył Przewodniczący Rady Klubu Wiesław Zinka. Jako, że swoim działem spotkanie uświetniło wielu zaproszonych gości – atmosfera części oficjalnej była niezwykle podniosła. Ciepłe słowa podsumowania oraz zapewnienia kontynuacji współpracy  popłynęły od przedstawicieli zaprzyjaźnionych Klubów: RC Prenzlau, RC Kołobrzeg, RC Słupsk, Kiwanis oraz Prezydenta Miasta Koszalina. Mniej formalne rozmowy (ale wciąż bardzo twórcze) kontynuowano przy lampce wina i jak zwykle wspaniałych potrawach przygotowanych przez Zielony Młyn. (Patrz: artykuł prasowy)

Nowy Zarząd RC Koszalin tworzą:
Piotr Jankowski – Prezydent, Halina Dorżynkiewicz do Filippo i Tadeusz Dudojć – Wiceprezydenci, Jan Konieczny – Sekretarz (kolejną kadencję), Jan Bielerzewski – skarbnik (kolejną kadencję) i równocześnie Prezydent Elekt, Janusz Kaliszczak – Past Prezydent.

3.Zyczenia od ustepujacego Janusza Kaliszczaka dla nowego Prezydenta Piotra Jankowskiego4.Prezydent5.Prezydent przedstawia sklad nowego zarzadu
6.Gratulacje w imieniu Lions Club skladaja Marek Malawski oraz Ryszard Chrzanowski7.Gratulacje w imieniu RC Slupsk slada Jan Reczek8.Serdeczne zyczenia od RC Prenzlau sklada Horst Gulink
9.W imieniu klubu Kiwanis kwiaty przekazuje Ela Czapnik