Prezentacja Renaty Dunowskiej z RC Warszawa Józefów
poniedziałek, 04 czerwca 2012 00:00

Spotkanie klubowe w dniu 04.06.2012 roku miało szczególny charakter. Gościliśmy na nim Renatę Dunowską z RC Warszawa Józefów, która przybyła w towarzystwie Pani Marzeny Wrony (małżonki kapitana Wrony, który tak pięknie wylądował Boeingiem w Warszawie). Renata, jako nasz guest speaker przedstawiła aktualne założenia i przepisy regulujące długoterminową wymianę młodzieży w ramach Rotary Youth Exchange Program, jak również podzieliła się doświadczeniami swojego klubu z realizowanej od wielu lat wymiany.

renata-dunowska-01renata-dunowska-02renata-dunowska-03
renata-dunowska-04renata-dunowska-05