Prezentacja Renaty Dunowskiej z RC Warszawa Józefów
poniedziałek, 04 czerwca 2012 00:00

Spotkanie klubowe w dniu 04.06.2012 roku miało szczególny charakter. Gościliśmy na nim Renatę Dunowską z RC Warszawa Józefów, która przybyła w towarzystwie Pani Marzeny Wrony (małżonki kapitana Wrony, który tak pięknie wylądował Boeingiem w Warszawie). Renata, jako nasz guest speaker przedstawiła aktualne założenia i przepisy regulujące długoterminową wymianę młodzieży w ramach Rotary Youth Exchange Program, jak również podzieliła się doświadczeniami swojego klubu z realizowanej od wielu lat wymiany.

renata-dunowska-01renata-dunowska-02renata-dunowska-03
renata-dunowska-04renata-dunowska-05


wróć »

"Pokonajmy wreszcie polio"

End Polio Now Zwalczanie polio jest dobroczynnym celem Rotary. Rotarianie na całym świecie wydali ponad 1 mld dolarów i podarowali wiele godzin wolontariatu by zaszczepić ponad dwa miliardy dzieci w 122 krajach. Od 1987 liczba nowych zakażeń spadła o ponad 99 proc.

więcej »

Test Czterech Pytań

Dotyczy wszystkiego, co myślimy, mówimy czy robimy:
1. Czy to prawda
2. Czy to jest uczciwe wobec wszystkich zainteresowanych?
3. Czy to zbuduje dobrą wolę i umocni przyjaźń?
4. Czy to będzie korzystne dla wszystkich zainteresowanych?

więcej »

Fundacja Rotary

Fundacja Rotary (The Rotary Foundation) jest instytucją pożytku publicznego. Jej misją jest promowanie pokoju światowego, porozumienia dobrej woli w stosunkach międzynarodowych poprzez wspomaganie ochrony zdrowia, edukacji i walkę z biedą.

więcej »